O firmie

Liczymy czas pracy. Liczymy go wspólnie z ponad dwoma tysiącami naszych klientów: z dwoma tysiącami mniejszych i większych firm, którym dostarczyliśmy system rejestracji czasu pracy. Liczymy czas pracy od ponad 15 lat - taką historię zapisała już nasza spółka w obszarze automatycznej identyfikacji.

Liczymy czas pracy Twoich pracowników, ale tak naprawdę to Ty mobilizujesz swoich pracowników do punktualności i precyzyjnie obliczasz wynagrodzenia. To przynosi Twojej firmie policzalne efekty finansowe.

Sami zatrudniamy pracowników i wiemy jak ważne, a czasami także skomplikowane, jest precyzyjne rozliczanie czasu pracy. Dlatego 10 lat temu zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy własny program do rejestracji czasu pracy. Nieustannie go rozwijamy. W roku 2022 miała premierę nowa wersja programu TRIGO-RCP. Wykorzystaliśmy rozwój technologii by stworzyć jeszcze prostszy i jeszcze szybszy program do rozliczania pracowników.

Zdajemy sobie sprawę, że samo wdrożenie systemu rejestracji czasu pracy to dopiero początek przygody. Dlatego mamy zespół inżynierów, którzy na co dzień świadczą pomoc techniczną naszym klientom – użytkownikom TRIGO-RCP. Pomagamy rozmawiając przez telefon lub łącząc się zdalnie z komputerami naszych klientów

Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem urządzeń ANVIZ. Dostarczamy najprostsze rejestratory czasu pracy na kartę, nieco bardziej zaawansowane ze skanerem linii papilarnych oraz najnowocześniejsze identyfikujące twarze pracowników. Mamy własny serwis z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną.

Skontaktuj się z nami. Chętnie podzielimy się także z Tobą naszym doświadczeniem i naszą wiedzą. Razem z Tobą policzymy czas pracy.

 

Zespół Trigona Sp. z o.o.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl