Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Produkt dnia
Rejestrator czasu pracy  Anviz M-Bio
Rejestrator czasu pracy Anviz M-Bio

910,20 zł

kg
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Oprogramowanie RCP

TRIGO-RCP desktop licencja 1 rok 1 terminal TRIGO-RCP desktop licencja 1 rok 1 terminal
Producent: Trigona
Cena:

246,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
TRIGO-RCP LAN licencja 1 rok 1 terminal TRIGO-RCP LAN licencja 1 rok 1 terminal
Producent: Trigona
Cena:

369,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Zdalna instalacja TRIGO-RCP LAN na 1 serwerze Zdalna instalacja TRIGO-RCP LAN na 1 serwerze
Producent: Trigona
Cena:

369,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Oprogramowanie RCP – zarządzaj czasem pracowników jeszcze wydajniej

Planujesz założyć profesjonalny system rejestracji czasu pracy, jednak obawiasz się, że oprogramowanie rejestracji i rozliczania czasu pracy RCP, które dostarczy producent nie będzie przystawało do polskich realiów? A może już nabyłeś odpowiedni sprzęt i przekonałeś się, że w istocie – nasze rodzime środowisko pracy różni się od tego z kraju producenta? Albo liczyłeś na intuicyjne oprogramowanie RCP, a korzystanie z urządzenia okazuje się być udręką? Spokojnie, trafiłeś w odpowiednie miejsce – w naszej ofercie, zgromadzonej w tej kategorii, znajdziesz produkt, którego potrzebujesz. Napisany przez polskich programistów, na krajowe potrzeby i współpracujący z doskonałymi rejestratorami doświadczonej firmy Anviz.

Program do rozliczania czasu pracy – nowoczesne podejście

Życie człowieka ulega dynamicznym przemianom, a wraz z nim kultura pracy. Aby nadążyć za tymi zmianami konieczne jest nowoczesne spojrzenie na samą ideę pracy i jej rozliczania. Czy spóźnienia koniecznie muszą być niedopuszczalne? czy nie ważniejsza od długości pracy jest jej efektywność? – sam musisz odpowiedzieć na te pytania. Oprogramowanie systemu RCP dostarczy Ci rzeczywistych danych do rozważań i analiz.

Rosnące możliwości

Oferowany przez nas program do rozliczania czasu pracy TRIGO-RCP 2.0 przynosi szereg udogodnień. Podstawowe funkcje, takie jak zapis godziny wejścia i wyjścia z pracy, czy obliczenie długości czasu pracy, uzupełnione zostały o bardziej zaawansowane narzędzia analityczne. Potrafi on generować raporty związane z obecnościami, co nie jest bez znaczenia kiedy weźmiesz pod uwagę, że nie działa on jedynie binarnie: obecny/nieobecny. Obsługuje bowiem kilka rodzajów nieobecności (jak urlop, czy zwolnienie), rozróżnia pracę dzienną od nocnej oraz bierze pod uwagę przerwy w pracy. Wiele funkcji – zwłaszcza naprawcze i konfiguracyjne – zostało zautomatyzowanych dla większej wygody. A wszystko to podane jest w postaci przyjaznego interfejsu użytkownika.

Mnogość metod rejestracji

Proponowane oprogramowanie rejestracji i rozliczania czasu RCP zdolne jest obsłużyć większość popularnych metod rejestracji pracownika. Pozwala na deklarowanie obecności zarówno przy użyciu kart elektronicznych, czy czytników linii papilarnych, jak i zaawansowanych systemów rozpoznawania twarzy. Ponadto dobrze współpracuje z dużą liczbą rejestratorów, rozsianych po całym przedsiębiorstwie – nie potrzebujesz troszczyć się o każdy z nich osobno.

Niewygórowane wymagania

Jeśli obawiasz się, że tak solidne oprogramowanie RCP będzie potrzebowało potężnego komputera-serwera, poczujesz się przyjemnie zaskoczony. Niezależnie od wersji wystarczy mu jednordzeniowy procesor rzędu 2.4 GHz, 4 GB pamięci RAM, 2 GB przestrzeni dyskowej i dowolny system Windows od najnowszego wstecz aż do wersji 7 SP2.

TRIGO-RCP Desktop vs. TRIGO-RCP LAN

Wersja Desktop dostępna jest na jedno stanowisko komputerowe. Jeśli potrzebujesz wielostanowiskowego dostępu, wybierz wersję LAN ze zdalną instalacją – oszczędzisz czas potrzebny na konfigurację i będziesz miał pewność, że wszystko działa poprawnie. Zyskasz też możliwość korzystania z oprogramowania systemu RCP w przeglądarce internetowej – i to niezależnie od systemu operacyjnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl